м. Київ, вул. Кирилівська, 102
avpisnoy@gmail.com
(095) 134 83 77
Пн-Пт 10:00 - 22:00
Toggle menu

Трудові спори

В різних ситуаціях захисту своїх прав потребують як роботодавці, так і працівники. Здебільшого такі ситуації виникають при звільненні.

Від того, як оформлене звільнення, які дії вчинені роботодавцем до звільнення та після – залежить законність звільнення. В разі визнання звільнення таким, що відбулось з порушенням встановленої законом процедури, виникають певні правові наслідки, зокрема: обов’язок роботодавця поновити працівника на роботі та виплатити йому заробітну плату за весь час вимушеного прогулу. Оскільки судова справа може розглядатися більше року, то в разі прийняття судом рішення на користь працівника загальна сума заробітної плати, що підлягає стягненню на користь працівника, може досягати доволі значних розмірів.

Не дивлячись на те, що трудове законодавство в Україні майже не зазнало змін з 1 971 року, і, відповідно, за цей час мала б бути сформована усталена судова практика з вирішення трудових спорів, – категорія цих справ залишається однією з найскладніших для судів. Кожна ситуація має свої особливості, а кадрові процедури досить заформалізовані. Тому, навіть досвідчені спеціалісти з кадрової роботи часто при звільненні працівників допускають помилки, які потім дуже дорого коштують роботодавцю.

Враховуючи викладене, ми радимо роботодавцям звертатись до юристів з досвідом супроводу трудових справ не тільки тоді, коли спір вже виник і вирішення проблеми вимагає значних витрат, часу і зусиль, – але й до початку процедури звільнення. Наші юристи допомагають роботодавцям забезпечити звільнення в найефективніший спосіб та нівелювати ризики настання несприятливих наслідків в майбутньому.

Разом з цим, якщо за допомогою про захист прав звернувся працівник, якого, на його думку, звільнили незаконно, ми намагаємось знайти помилки роботодавця, навіть якщо, на перший погляд, все виглядає цілком законно.

Не заощаджуйте на цьому.

trudovi-spori

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть та надішліть форму і наші фахівці допоможуть знайти відповідь!

WordPress Theme built by Shufflehound. 2020 © Агентство юридичних послуг Андрія Пісного